آخرین جزییات از پرونده معاوضه احتمالی لوکاکو و دیبالا

آخرین جزییات از پرونده معاوضه احتمالی لوکاکو و دیبالا

لوکاکو از حضور در یوونتوس استقبال می کند.

طبق گزارش منابع معتبر در بریتانیا و ایتالیا، پرونده معاوضه احتمالی لوکاکو و دیبالا وارد ابعاد تازه ای شده است. لوکاکو از دو ماه قبل بر سر جزییات شخصی قرارداد با اینتر توافق کرده بود ولی اینتر نتوانسته تاکنون با منچستریونایتد بر سر جزییات انتقال به توافق برسد.

منچستریونایتد خواستار 83 میلیون یورو برای فروش لوکاکو است ولی اینتر حتی با افزونه های موجود در قرارداد هیچوقت رقمی بیش از 70 میلیون یورو را ارائه نکرده است. به همین دلیل فعلاً یوونتوس از اینتر در جذب لوکاکو پیشی گرفته است.

از آن طرف، دیبالا نیز از اواخر فصل قبل به سران یوونتوس اعلام کرده که خواهان ماندن در این تیم است، او مصمم است تا در یوونتوس به فوتبالش ادامه دهد، اما قرار است بعد از بازگشت از تعطیلات، با ساری صحبت کند و در صورتی که مربی ایتالیایی به وی اعلام کند که در برنامه هایش جایی ندارد، نظرش را درباره ماندن تغییر می دهد. اما برای متقاعدشدن جهت حضور در یونایتد، او دستمزد بالایی را هم طلب خواهد کرد.

لوکاکو از حضور در یوونتوس استقبال می کند و مشکلی برای توافق روی جزییات شخصی قرارداد وجود ندارد. اکنون همه چیز بسته به نظر دیبالا است. اگر او با یونایتد به توافق برسد، این معاوضه به احتمال زیاد نهایی خواهد شد.

1878