حمودی: به خاطر فوتبال مراقب خیلی چیزها در زندگی‌ام بودم/ از نظر بدنی جزو ۳ یا ۴ بازیکن اول پیکان هستم

حمودی: به خاطر فوتبال مراقب خیلی چیزها در زندگی‌ام بودم/ از نظر بدنی جزو ۳ یا ۴ بازیکن اول پیکان هستم

درباره روند آماده‌سازی تیم فوتبال پیکان برای حضور در فصل جدید لیگ برتر اظهار داشت: ما در موقعیتی هستیم که بازی‌های دوستانه را انجام می‌دهیم. تعویق مسابقات لیگ برتر، این فرصت را به ما داد که بیشتر تمرین کنیم و بازی‌های دوستانه هم کمک می‌کند تا بیشتر با یکدیگر هماهنگ شویم. البته بازی‌های رسمی هم شرایط خاص خودش را دارد و امیدوارم لیگ برتر هرچه زودتر شروع شود.

وی که در فصل جدید بازوبند کاپیتانی پیکان را هم بر بازو خواهد بست، در مورد کیفیت فنی پیکان نسبت به فصل گذشته تصریح کرد: ما سال گذشته هم تیم خوبی داشتیم، اما متأسفانه برخی اتفاقات باعث شد که شرایط خوب ابتدای فصل را از دست بدهیم. فرکی امسال از ابتدای فصل هدایت تیم را بر عهده دارد. فکر می‌کنم تیم خوبی بسته شده است و نسبت به فصل گذشته تیم قوی‌تری خواهیم داشت.

مدافع تیم پیکان راجع به شرایط خودش در سن 33 سالگی خاطرنشان کرد: طبیعتاً وقتی سن بازیکن بالا می‌رود، شرایط سخت‌تر خواهد شد، اما خدا را شکر شرایط من خوب است. قبلاً به بازیکنان GPS می‌دادند، اما الان دستگاهی وجود دارد که ما به آن «بلت» می‌گوییم و این دستگاه خیلی چیزها را نشان می‌دهد. خوشبختانه طبق آمار از نظر بدنی جزو سه چهار بازیکن اول پیکان هستم و همیشه تلاش می‌کنم بهترین شرایط را داشته باشم. فوتبال شغل من است و در این سال‌ها سعی کردم به خاطر فوتبال، مراقب خیلی چیزها در زندگی‌ام باشم. بازیکنان برای افزایش سال‌های دوران بازیگری خود باید یک زندگی حرفه‌ای را در پیش بگیرند.

حمودی در پاسخ به این پرسش که کدام تیم‌ها در فصل جدید لیگ برتر مدعی اصلی قهرمانی محسوب می‌شوند، به تسنیم گفت: فعلاً که نمی‌توان پیش‌بینی کرد. استقلال و پرسپولیس که با تغییر سرمربی مواجه شده‌اند و باید دید چه شرایطی خواهند داشت. آنها همیشه به دنبال قهرمانی هستند. در این بین باید از تراکتورسازی و سپاهان هم نام برد. ما هم تیم خوبی داریم و برای تیم‌های لیگ برتری حریف سرسختی خواهیم بود.