دیدار فینال/ سایپا- شاهین شهرداری بوشهر

دیدار فینال/ سایپا- شاهین شهرداری بوشهر
shahin logo

بازیکنان با انگیزه سایپا زودتر از تمام تیم‌های لیگ برتری تمرینات خود را آغاز کردند و به همین دلیل تعویق افتادن رقابت‌های لیگ برتر منجر به نارضایتی ابراهیم صادقی و شاگردان او شده است. در چنین وضعیتی برگزاری بازی تدارکاتی با یک تیم لیگ برتری دیگر به نام شاهین شهرداری بوشهر در فینال جام شهدا دست کم برای حفظ آمادگی این تیم کارساز است.

تقابل نارنجی پوشان تهران و شاهین بوشهر برای کسب قهرمانی/ پرسپولیس در اندیشه دبل کردن مقابل نیروی زمینی

در سوی مقابل عبدالله ویسی و بازیکنان کم تجربه اش هم که مهم‌ترین هدفشان در رقابت‌های فصل آتی لیگ برتر، حفظ سهمیه شهر بوشهر در این مسابقات است درصدد هستند با برگزاری بازی‌های تدارکاتی مناسب، از لحاظ فنی و روانی خود را برای فصلی پرهیجان آماده کنند.

حضور محمد صادق بارانی، هافبک فصل پیش سایپا در ترکیب شاهین و در مقابل بازی کردن نفراتی، چون کمال الدین نیک خوی و سعید بیگی، ۲ بازیکن فعلی سایپا برابر تیم سابق شان از نکات جالب فینال جام شهدا است.

از جمع بازیکنان فصل پیش سایپا در بازی با پرسپولیس تنها حامد فلاح زاده، طا‌ها شریعتی، روزبه شاه علی دوست، امیرحسین حسین زاده، آرمان رمضانی و محمدرضا سلیمانی در ترکیب اصلی قرار داشتند و نفراتی، چون کمال نیک خوی، سعید محمدی فر، مجتبی لطفی، محمد شریفی و مجید علیاری بازیکنانی بودند که در فصل نقل و انتقالات به این تیم آمدند. از طرفی نفرات باتجربه‌ای مانند آرمین سهرابیان، معین عباسیان، احمد گوهری و رضا جعفری جزء بازیکنانی هستند که احتمال دارد صادقی مقابل شاهین از آن‌ها در ترکیب اصلی اش استفاده کند.

بوشهری‌ها هم برای بالا بردن کاپ قهرمانی جام شهدا روی نفراتی، چون ماکسیم ویلیتایا، مرتضی غلامعلی تبار، حسن نجفی، صادق بارانی، پیمان شیرزادی، ابوذر صفرزاده، میلاد صارمی، امین مشایخ، حسین مالکی، رضا دهقان، مهدی چاه کوتاه زاده، سلمان بحرانی و بهمن سالاری حساب باز کرده اند.