فغانی: مردم آنقدر مشکل دارند که به من فکر نکنند

فغانی: مردم آنقدر مشکل دارند که به من فکر نکنند

**می خواستم شرایط تحصیلی مناسبی برای فرزندانم ایجاد کنم


من از حدود یک سال قبل چنین تصمیمی را گرفته بودم. هدفم این بود که برای خانواده ام شرایط بهتری ایجاد کنم و گزینه های مختلفی را بررسی کردم. فرزندانم به دنبال آن بودند که در محیط جدیدی ادامه تحصیل بدهند و به هر ترتیبی چنین شرایطی فراهم شده است.


**بحثی درباره رفتنم به آمریکا مطرح نبود


درباره رفتنم به کشور آمریکا بحثی مطرح نشده بود و هیچ صحبت و رایزنی ای برای مهاجرت به این کشور نداشتم اما با توجه به اینکه برادرم در کشور سوئد حضور دارد، بدم نمی آمد به این کشور بروم. مهم ترین مساله برای من تحصیل فرزندانم بود و می خواستم تصمیمی بگیرم که هم به سود بچه ها باشد و هم خودم هم ضرر نکنم. به همین خاطر در نهایت استرالیا را انتخاب کردیم.


**سه تا چهار هفته دیگر به استرالیا می روم


سه تا چهار هفته دیگر به استرالیا خواهیم رفت. ترم زمستان مدارس و دانشگاه های استرالیا از آن زمان آغاز می شود و باید هرچه سریع تر به خاطر بچه ها به این کشور برویم.

 

**از هیچ کس دلخوری نداشته و ندارم


من دلخوری ای از هیچ کس نداشته و ندارم. اینکه می گویند به خاطر فحاشی ها و توهین های اخیر دلخور شدم و قصد رفتن کردم درست نیست. این مسائل همیشه وجود داشته و برایم هیچ وقت اهمیتی نداشته است. مهم ترین مساله برای من تحصیل فرزندانم بود. دخترم امسال به مدرسه می رود و پسرم هم سال آخر دیپلمش است و به همین خاطر باید زودتر به کشور جدید برویم.


**همه برایم آرزوی موفقیت کردند


طی روزهای گذشته برخورد خاصی با مردم نداشتم اما دوستان و نزدیکانم برای خودم و خانواده ام آرزوی موفقیت کردند و با برخورد بدی از سوی کسی مواجه نشدم.


**مردم آنقدر مشکل دارند که به من فکر نمی کنند


این مساله شخصی است و ممکن است برای هر آدمی اتفاق بیفتد. مردم آنقدر سرشان به زندگی خودشان گرم است و درگیر مشکلات شان هستند که کسی به علیرضا فغانی فکر نمی کند. هرکس سرش در کار و زندگی خودش است. البته هر کسی نظر خودش را دارد و شاید برخی از تصمیم من دلخور شده باشند که من به نظرات شان احترام می گذارم اما به هر حال هر کس زندگی خودش را دارد.


**دیگر در لیگ ایران سوت نمی زنم


با توجه به شرایط و زمان بندی که خواهم داشت، دیگر بعید است در لیگ برتر ایران قضاوت کنم. البته همانطور که گفته ام ابلاغ های بین المللی ام از فدراسیون فوتبال ایران است. در این خصوص با آقای تاج هم صحبت کردم و فکر نمی کنم برای حضورم در مسابقات بین المللی به عنوان داور ایرانی مشکلی وجود داشته باشد.


**هنوز برای قضاوت در استرالیا اقدام نکردم


برای قضاوت در لیگ استرالیا هنوز صحبتی انجام نشده است. هیچ مذاکره ای با فدراسیون استرالیا نداشتم . اولویتم ماجرای تحصیلی فرزندانم است و انشاالله بعد از سر و سامان دادن به این موضوع درباره داوری در لیگ استرالیا اقدام می کنم. باید با مسئولان فدراسیون این کشور صحبت کنیم تا ببینیم چه پیش می آید.


**دوست دارم زودتر برگردم


قطعا دوست دارم دوباره به ایران برگردم. همه چیز من در این کشور است. انشاالله بعد از سر و شکل دادن به زندگی در استرالیا دوست دارم زودتر به ایران برگردم، خانواده ودوستانم راببینم اما خانواده ام در استرالیا هستند و تصمیمم در این خصوص قطعی است.