پیام پی‌اس‌جی به اولتراها؛ با نیمار مهربان باشید!

پیام پی‌اس‌جی به اولتراها؛ با نیمار مهربان باشید!

به نقل از آاس، داستان طولانی انتقال نیمار به بارسلونا به نظر به صفحات پایانی خود رسیده و نیمار در پاریسن‌ژرمن ماندنی خواهد بود. اکنون پاریسن‌ژرمن در تلاش است تا این ستاره 27 ساله برزیلی در بازگشت به میدان، با واکنش منفی طرفداران این تیم مواجه نشود. 

به نقل از لوپاریزین، نمایندگانی از باشگاه پاریسن‌ژرمن با نمایندگان طرفداران دوآتشه (اولتراها) ملاقاتی داشته اند و از آن ها خواسته اند توهین ها به ستاره برزیلی پایان یابد. 

توماس توخل سرمربی پاریسن‌ژرمن با توجه به وضعیت مبهم نیمار در بازار نام او را از فهرست تیمش در 4 بازی نخست خارج کرد و در صورتی که اتفاق عجیب و غریبی در روز پایانی رخ ندهد، نیمار در هفته پنجم و برای دیدار خانگی مقابل استراسبورگ به فهرست توخل بازخواهد گشت. اولین بازی نیمار در پارک دو پرنس، مدیران پی‌اس‌جی را نسبت به واکنش های هواداران نگران کرده و آن ها امیدوارند اتفاقات میزبانی هفته اول در مقابل نیم تکرار نشود. 

در جریان آن دیدار، طرفداران پاریسن‌ژرمن نیمار را هدف توهین های کلامی خود قرار دادند و البته بنرهایی توهین آمیز نیز با خود به ورزشگاه آورده بودند. یکی از این بنرها، نیمار را به دلیل انتخاب بهترین خاطره فوتبالی خود (که پیروزی 6-1 بارسلونا بر پاریسن‌ژرمن بود) مورد حمله قرار داده بود.

پاریسن‌ژرمن به دلیل همان اتفاقات از سوی کمیته انضباطی اتحادیه فوتبال فرانسه (LFP) با 2 هزار یورو جریمه مواجه شد و می‌خواهد از عدم تکرار چنین اتفاقاتی اطمینان حاصل کند.

لوپاریزین با دو تن از این اولتراها گفت و گو کرده است. یکی از آن ها در این صحبت ها اذعان داشته که اولتراها تنها بر روی تیم تمرکز خواهند کرد و بی‌تفاوتی خود را نسبت به نیمار نشان خواهند داد. یک اولترای دیگر هم گفت که از نیمار این انتظار می‌رود که مسائل نقل و انتقالات را فراموش کرده و کاملا بر روی کار خود در پاریسن‌ژرمن متمرکز شود.